Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Liepājā gadu miju sagaidīs ar Dona koncertu un spožiem gaismas efektiem

Liepājā gadu mija tiks sagaidīta ar mūziķa Dona koncertu un ar spožiem gaismas efektiem,  informēja pašvaldībā.

Gadu mijas pasākums 31.decembrī plkst.23 notiks pie Liepājas galvenās egles Rožu laukumā. Īpašais svētku notikums būs mūziķa un dziesmu autora Dona koncerts.

Lai arī 2023.gadu Liepājā sagaidīs bez tradicionālā salūta, esot vienoti ar ukraiņu tautu cīņā pret Krieviju, gadu mijas mirkli īpašu darīs dažādi muzikāli un spoži gaismu efekti uz svētku skatuves, sola organizatori.

Pirms pulcēties Rožu laukumā un kopīgi sagaidīt gadu mijas brīdi 31.decembra vakarā, Svētās Trīsvienības baznīcā plkst.22 uz gada nogales koncertu ziemas skaņās un sajūtās aicinās mūziķi Igo un Jānis Strazds. Koncertā skanēs dziesmas no Igo repertuāra ziemas nakts noskaņās.

Līdz ar 2023.gada iestāšanos, 1.janvārī svētku skatuvi pārņems radio ētera personība DJ Magnuss Eriņš, aicinot uz kopīgu jautru izdejošanos.

Pašvaldība atgādina, ka Jaungada nakts pasākums ierasti pulcēs daudz cilvēku, tāpēc pasākuma organizatori un sabiedrības drošību un veselību sargājošie dienesti aicina uz pasākumu neņemt līdzi pirotehniku un neizmantot to pūlī vai tā tuvumā. Šāda rīcība var apdraudēt pašu un apkārtējo drošību, kā arī pirotehnikas patvaļīga izmantošana ir sodāma rīcība. Lai novērstu nelaimes gadījumus, sabiedrības kārtības un drošības noteikumu ievērošanai svētku naktī tiks pievērsta pastiprināta uzmanību.

Lai iedzīvotāji ērti nokļūtu pasākumu vietā no dažādiem pilsētas mikrorajoniem, kā arī tā noslēgumā atgrieztos savos mājokļos, plānots organizēt papildu sabiedriskā transporta reisus. Pasākuma gatavošanās periodā un norises laikā jārēķinās arī ar autotransporta kustības un apstāšanās ierobežojumiem pilsētas centrā.