Nelda, Rihards, Ričards, Rišards
Iesūti
Atpakaļ

Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus uz laiku veic Madara Brāle

Kopš 2022. gada februāra Mērsraga pagasta pārvalde funkcionē bez pastāvīga pārvaldes vadītāja. Līdz šim pārvaldes vadītāja pienākumus uz laiku pildīja Laidzes  un Vandzenes pagasta pārvaldes vadītāja Marika Grohjacka. Pašvaldības izpilddirektors Ivars Haselbaums 29. decembrī izdeva rīkojumu, kurā noteikts, ka šobrīd šos pienākumus veic Madara Brāle.

Līdz 2021. gada 31. janvārim Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amatu ieņēma Roberts Šiliņš, savukārt no 2022. gada 1. februāra, līdztekus savam ikdienas darbam, šos pienākumus Talsu novada dome uzticēja veikt Laidzes un Vandzenes pagasta pārvaldes vadītājai Marikai Grohjackai.

Pašvaldības izpilddirektors Ivars Haselbaums 29. decembrī izdeva rīkojumu, kurā noteikts, ka Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus papildu savam tiešajam darbam no 2023. gada 2. janvāra līdz vakances pastāvēšanas beigām vai nākamajam rīkojumam veiks Mērsraga pagasta pārvaldes Tūrisma informācijas centra vadītāja Madara Brāle. Izpilddirektora izdotais rīkojums apstiprināšanai tiks virzīts uz janvāra domes sēdi.

„Šobrīd veicu ikdienas darbus, kas saistīti ar pagasta pārvaldes funkciju nodrošināšanu. Šajā brīdī prioritāte ir 2023. gada budžeta sastādīšana. Turpinu arī iesākto, kas saistīts ar projektu realizēšanu Mērsraga pagastā,’’ stāsta Madara Brāle.

Ar Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju nepieciešamības gadījumā iespējams sazināties katru darba dienu no 8.00 līdz 17.15, savukārt piektdienā no 8.00 līdz 16.00, kā arī zvanot pa tālruni 28757923 vai izmantojot e-pastu madara.brale@talsi.lv.