Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
Iesūti
Atpakaļ

Par Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Rogu

Par Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Liepājas Universitātes padomes loceklis, biedrību “Impact Hub”, “Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera” valdes loceklis un Kurzemes biznesa inkubatora vadītājs Salvis Roga (LRA), informēja pašvaldībā.

Par Rogu nobalsoja 12 klātesošie deputāti, viens no deputātiem balsoja “pret”.

Roga pēc ievēlēšanas uzsvēra, ka ir “liepājnieks līdz kaulam”. Runājot par savām iecerēm jaunajā amatā, viņš uzsvēra, ka pašvaldībā vēlas izveidot uzņēmējdarbības atbalsta sistēmu, lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmēju darbu.

Roga Ventspils Augstskolā ieguvis maģistra grādu vadībzinībās.

Jaunievēlētā domes priekšsēdētāja vietnieka pārraudzībā būs pilsētas sporta nozare, sadarbība ar mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjiem, nevalstiskā sektora attīstība un stratēģiskā pārraudzība jautājumos, kas saistīti ar Ukrainas bēgļu atbalstu.

Kā vēstīts, jauns domes priekšsēdētāja vietnieks pašvaldībā bija nepieciešams, jo iepriekšējais domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis (LRA) ir ievēlēts 14.Saeimā.

Saeimā ievēlētās deputātes Lindas Matisones (LRA) vietā nāk Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas direktors Gints Ročāns (LRA). Savukārt deputāts Agris Mertens (LRA) ir informējis domi, ka vēlas nolikt deputāta mandātu, tādēļ viņa vietā nāk Liepājas Universitātes pasniedzēja Madara Lapsa (LRA).

Lai nodrošinātu Liepājas pašvaldības domes pastāvīgo komiteju darbu, veikti arī grozījumi pastāvīgo komiteju sastāvos. Turpmāk Roga strādās Finanšu komitejā, Pilsētas attīstības komitejā, Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejā un Izglītības, kultūras un sporta komitejā, Lapsa – Finanšu komitejā un Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejā, savukārt Ročāns būs Pilsētas attīstības komitejā, Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejā un Izglītības, kultūras un sporta komitejā.