Atpakaļ

Par Talsu novada izpilddirektores pienākumu izpildītāju uz laiku apstiprina Sociālā dienesta vadītāju

Par Talsu novada izpilddirektores pienākumu izpildītāju uz izpilddirektores Ievas Krēķes prombūtnes laiku ar 14 balsīm “par” un divām balsīm “pret” šodien domes deputāti apstiprināja pašvaldības Sociālā dienesta vadītāju Daci Zeļģi.

Izpilddirektores pienākumu izpildītāju pašvaldībai vajadzēja apstiprināt, jo domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone (NA) pēc pārrunām ar izpilddirektori Krēķi bija lūgusi viņu atstāt izpilddirektores amatu.

Kā domes sēdē informēja opozīcijas deputāti, Krēķe kopā ar saviem diviem vietniekiem informējusi deputātus un pašvaldības darbiniekus, ka domes priekšsēdētājas politiskās ietekmes rezultātā esot spiesti atstāt savus amatus.

Pēc vairākkārtējas opozīcijas deputātu iztaujāšanas arī Pētersone atzinās, ka viņa ir lūgusi Krēķi atstāt izpilddirektores amatu.

Pētersone deputātiem nekonkretizēja, kādēļ viņa rosinājusi Krēķi atstāt izpilddirektores amatu, vien vispārīgi norādīja, ka ir bijuši darbi, kurus viņa paveikusi labi, taču vairāki darbi neesot sekmējušies.

Krēķe kopš šīs nedēļas sākuma atrodas attaisnotā prombūtnē, tādēļ par viņas atbrīvošanu no amata šodien deputāti lemt nevarēja.

Zeļģe apvienos Sociālā dienesta vadītājas amatu ar izpilddirektores pienākumu izpildītājas amatu. Viņa jau iepriekš uz laiku ir pildījusi izpilddirektores pienākumus.

Kā vēstīts, izpilddirektores vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Arvis Lagzdiņš un izpilddirektores vietniece administratīvajos un finanšu jautājumos Evita Veide šonedēļ atstāja savus amatus.

Ar desmit balsīm “par”, divām balsīm “pret” un diviem deputātiem nepiedaloties par izpilddirektores vietnieces pienākumu izpildītāju attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos apstiprināja pašvaldības attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas plānošanas daļas teritorijas plānotāju un iepirkumu komisijas priekšsēdētāju Ligitu Šņori.

Šodien domes sēdē neizskatītos jautājumus turpinās izskatīt ceturtdien, 4.augustā, plkst.9.