Atpakaļ

Saldus novada sadraudzības pilsētu delegācijas tiekas sanāksmēs un bauda svētkus

Pagājušajās nedēļas nogalē cviesojās sadraudzības pilsētu delegācijas no Vilebonas (Francija), Līderbahas (Vācija) un Mažeiķiem (Lietuva). Piektdienas vakarā, 9. septembrī, viesi apmeklēja Saldus garšu nedēļas jubilejas pasākumu Kalnsētas parkā un baudīja ēdinātāju sagatavotos piedāvājumus.

Paralēli svētkiem, sestdien, 10. septembrī, notika Francijas, Vācijas un Latvijas savstarpējās sadarbības sanāksme, kurā piedalījās Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, priekšsēdētāja vietnieks attīstības un infrastruktūras jomā Raivis Zīrups un deputāte Kristīna Maslovska. Sanāksmē tika izvērtēta līdzšinējā sadarbība, pārrunātas turpmākās sadarbības jomas, akcentētas kopīgās ieceres.

Savukārt, priekšsēdētāja vietniece izglītības, sociālajā un kultūras jomā Inta Vanaga, Līderbahas pašvaldības un Sarkanā Krusta pārstāvji tikās ar Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejas Saldus nodaļas vadību. Tikšanās laikā Līderbahas Sarkanais Krusts pasniedza dāvinājumu naudā, Saldus novada Sarkanā Krusta jauniešu vajadzībām. Pateicoties Saldus novada pašvaldības un Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejas Saldus nodaļas 18 gadu draudzībai ar Līderbahas pašvaldību un Sarkanā Krusta organizāciju, Saldus novada iedzīvotāji ir saņēmuši dažādus palīdzības sūtījumus slimnīcai, ugunsdzēsējiem, Sarkanajam Krustam, bērnudārziem un skolām.