Atpakaļ

Uzņēmums Kuldīgas bērniem dāvinās atpūtas un rotaļu trasi

Ar ieceri ziedot 50 tūkstošus eiro Kuldīgas novada bērniem, pašvaldībā vērsies mežu apsaimniekošanas un saplākšņa ražošanas uzņēmuma SIA “Stiga RM” īpašnieks Andris Ramoliņš. Kopīgu sarunu rezultātā ar pašvaldības speciālistiem nolemts par dāvinājuma līdzekļiem izveidot aktīvās atpūtas elementus Ventas kreisā krasta pastaigu takas izgaismotajā posmā. Uzņēmums apņēmies pilnībā veikt projektēšanas un būvniecības darbus, un segt to izmaksas.

Domes deputāti uzņēmuma iniciatīvu atbalstīja, nolemjot slēgt administratīvo līgumu par dāvinājuma pieņemšanu no SIA “Stiga RM” pēc būvniecības procesu sekmīgas norises. Pēc līguma noslēgšanas pašvaldībai tiks iesniegts ideju piedāvājumus – šobrīd plānots, ka tie būs radoši un izzinoši šķēršļu elementi, kas uzstādīti paralēli pastaigu takai un piemēroti dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Paredzams, ka ieceres realizācijā uzņēmums cieši sadarbosies ar pašvaldības speciālistiem, lai panāktu iespējami labāko risinājumu.

“Kuldīgas novada ģimenes iegūs vēl vienu sakārtotu vietu, kur visiem kopā izzinoši un aktīvi pavadīt laiku. Liels gandarījums, ka Kuldīgā ir uzņēmēji, kas gatavi ziedot līdzekļus, lai veidotu harmonisku pilsētvidi un dotu vērtīgu ieguldījumu novada bērniem un visai sabiedrībai,” uzsver Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

Arī iepriekš SIA “Stiga RM” ar nozīmīgu dāvinājumu sniedzis atbalstu Kuldīgas novada bērniem – 2021.gadā, pēc pašvaldības iepriekš izstrādātas būvniecības ieceres, uzņēmums uzbūvēja rotaļu laukumu Kuldīgā, 1905. gada parkā pie Alunāna ielas 3.