Atpakaļ

Piektdien avārijās cietuši 27 cilvēki

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 27 cilvēki, kas ir vairāk nekā vidēji ikdienā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotie dati.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 27 personas, no kurām viena gājusi bojā. Lielākā daļa negadījumu ar cietušajiem bijusi Rīgas reģionā – 14. Tajos cietuši 15 cilvēki.

Kā ziņots, piektdien Tukuma novada Tumes pagastā, uz autoceļa A10, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīti trīs kravas automobiļi. Saskaņā ar jaunāko informāciju VP atklāj, ka viens aiz otra braucoši kravas automobiļi sadūrās, pēc kā viens no transportlīdzekļiem ieslīdēja grāvī, savukārt otrs no tiem frontāli sadūrās ar kādu citu pretim braucošo kravas automašīnu, pēc kā transportlīdzeklis aizdegās.
Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja viens no kravas automašīnu vadītājiem – kāds 1960.gadā dzimis vīrietis.
Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti notikušā apstākļi.
Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka notikuma vietā dega divas smagās automašīnas, lopbarība un sausā zāle 130 kvadrātmetru platībā. No vienas automašīnas ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja cilvēku, kuram konstatēta nāve. Notikuma vietā notika arī degvielas noplūde, kas likvidēta.