Atpakaļ

Piektdienas rītā snieg galvenokārt valsts dienvidu daļā

Piektdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām – galvenokārt valsts dienvidu daļā – snieg, liecina meteoroloģiskā informācija.

Pūš lēns līdz mērens austrumu, ziemeļaustrumu vējš.

Sniega biezums valsts novērojumu stacijās piecos rītā bija no mazāk nekā viena centimetra Ainažos un Rūjienā līdz 25 centimetriem Alūksnē un 32 centimetriem Dagdā. Dziļākais sniegs Kurzemē tobrīd bija desmit centimetri Liepājā un 13 centimetri Stendē, Zemgalē – 14 centimetri Dobelē.

Gaisa temperatūra plkst.5 atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) datiem bija no -2,9 grādiem Rucavā līdz -12,5 grādiem Ainažos. Nakts sākumā dažviet Vidzemē gaisa temperatūra bija noslīdējusi līdz -16 grādiem.

Rīgā agrā rītā mākoņains laiks, pūš austrumu, ziemeļaustrumu vējš trīs metri sekundē, gaisa temperatūra -6..-7 grādi. Sniega biezums novērojumu stacijā pilsētas centrā 13 centimetri.

Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -7,2 grādiem Alūksnē līdz +0,6 grādiem Liepājā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 8.februārī bija +22..+24 grādi Spānijā, Francijā, Itālijā un Grieķijā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz piektdienu -37 grādi Somijā.