Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Pirmdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši astoņi cilvēki

Pirmdien Latvijā reģistrēti 118 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta astoņi cilvēki, informēja Valsts policija.

Vakar pieci cilvēki cietuši avārijās Rīgas reģionā, divi – Kurzemē, bet viens – Latgalē. No cietušajiem viens bija gājējs, bet divi – velosipēdisti.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, vakar īsi pirms plkst.20 glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgā, Mīlgrāvja ielā, kur bija avarējusi vieglā automašīna. Glābēji no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus vadītājus: trīs – Rīgas reģionā, divus – Latgalē, bet pa vienam – Zemgalē un Vidzemē. Pieci aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 242 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 25 autovadītāji, Vidzemē – 67, Latgalē – 53, Kurzemē – 51, bet Zemgalē – 46 autovadītāji. Viens vadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 528 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.