Atpakaļ

Pirmdien sāksies biļešu tirdzniecība braucieniem vilcienā starp Viļņu un Rīgu

Pirmdien sāksies biļešu tirdzniecība braucieniem vilcienā, kas kursēs starp Viļņu un Rīgu, informēja Lietuvas valsts dzelzceļa grupas “Lietuvos geležinkeliai” pārstāvji.

Standarta un pirmās klases vilciena biļetes no pirmdienas plkst.13.30 varēs iegādāties pasažieru vilcienu operatora “LTG Link” mājaslapā “www.LTGLink.lt” un mobilajā lietotnē.

Standarta biļetes cena braucienam būs 24 eiro. Vienlaikus paredzēts, ka bērniem līdz sešu gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu vilcienā, brauciens būs bezmaksas, bet bērniem vecumā no sešiem līdz 16 gadiem tiks piemērota 30% atlaide.

Jau vēstīts, ka vilcieni starp Rīgu un Viļņu kursēs katru dienu. “LTG Link” vilciens no rīta dosies ceļā no Viļņas, bet pēcpusdienā – no Rīgas. Brauciens starp abām galvaspilsētām ilgs aptuveni četras stundas un 15 minūtes. Pirmais brauciens notiks 27.decembrī.

Vilciens no Viļņas izbrauks katru dienu plkst.6.30, no Kaišadores – plkst.7.14, no Šauļiem – plkst.8.51, no Jonišķiem – plkst.9.30. Jelgavā vilciens ieradīsies plkst.10.06, bet Rīgas Centrālajā stacijā – plkst.10.43.

No Rīgas uz Viļņu vilciens katru dienu aties plkst.15.28, no Jelgavas – plkst.16.08, Šauļos vilciens ieradīsies plkst.17.21, bet Viļņā – plkst.19.51.

K

aišadores stacijā paredzēta arī pārsēšanās uz vilcienu maršrutā Kauņa-Viļņa.

Vilcienā pasažieriem būs pieejamas 142 sēdvietas un četri statīvi velosipēdiem.