Atpakaļ

Platformā “Tet+” pievienots Ukrainā radīts izklaides saturs

No šodienas tehnoloģiju kompānijas SIA “Tet” izklaides platformā “Tet+” būs pieejams Ukrainā radītais seriāls “Fillin” un šovs “Citādā pasaule” (“Світ навиворіт” vai “Мир наизнанку”), informēja “Tet” pārstāvji.

Jau ziņots, ka “Tet” savas televīzijas satura pakalpojumu pakas paplašinājusi ar jauniem kanāliem un Ukrainā veidotiem seriāliem un šoviem, tostarp izklaides platformā “Tet+” un “Helio” interaktīvās televīzijas kanālu piedāvājumā pievienojot izklaides kanālus “FilmBox”, “DocuBox”, “Viasat Nature” un “Viasat Explore”.

Savukārt “Tet+” skatītāju piedāvājumā iekļauti vairāki Ukrainā radīti televīzijas šovi arī krievu valodā, tostarp Ukrainas producentu veidots ceļojumu raidījums “Cipars un ģerbonis” (“Орел і Решка” vai “Орёл и Решка”) un dokumentāli muzikālā darba “Spadok” (“Спадок”) video sērija, kas ir veltīta Ukrainas kultūrai. Arī “Tet” filmu un seriālu televīzijas kanālā “8TV” redzams Ukrainā ražotais saturs.

Tāpat ziņots, ka “Tet” piedāvājumā pievienoti vairāki starptautiskie ziņu kanāli, tostarp “CNN”, “Current Time” un “UATV”. Visās “Tet” televīzijas platformās pārtraukta to televīzijas kanālu retranslācija, kuru īpašnieki vai amatpersonas ir saistītas ar Krievijas valdību, pakļauti starptautiskajām sankcijām vai arī par kuru statusu šobrīd nav iespējams iegūt pilnvērtīgu informāciju.

Tet” pieder valstij “Possessor” personā (51%) un telekomunikāciju kompānijas “Telia Company” meitasuzņēmumam “Tilts Communications” (49%). “Tet” grupā ir uzņēmumi “Tet“, “Citrus Solutions”, “Data Experts”, “Helio Media” un “Baltijas datoru akadēmija”. “Tet” pieder arī 23% SIA “Latvijas mobilais telefons” kapitāldaļu.