Atpakaļ

Policija brīdina par iespējamiem satiksmes apgrūtinājumiem lauksaimnieku akciju dēļ

Policija saistībā ar lauksaimnieku organizētajiem protestiem pirmdien aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu laikus, rēķinoties ar iespējamiem satiksmes ierobežojumiem, informēja policija.

Ņemot vērā, ka pirmdien visā Latvijā lauksaimnieki sāks iepriekš saskaņotu protesta akciju un tās laikā ir paredzēta lauksaimniecības tehnikas pārvietošanās dažādos maršrutos gan uz valsts nozīmes, gan reģionālajiem autoceļiem. Tas var apgrūtināt satiksmes plūsmu visā valstī, tāpēc Valsts policija aicina visus satiksmes dalībniekus plānot savu maršrutu laikus, rēķinoties ar iespējamiem satiksmes ierobežojumiem.

Protesta akcijas laikā tiks nodrošināta sabiedriskā kārtība un pastiprināti uzraudzīta kopējā ceļu satiksmes drošība, ir plānota plaša policijas spēku piesaiste.

Policija atgādina protesta akcijas organizatoriem un dalībniekiem, ka akcijas laikā jāievēro visas likuma normas – Valsts policija nepieļaus likumpārkāpumus un nekārtības.

Tāpat policija atgādina, ka ikvienam transportlīdzekļa vadītājam, piedaloties ceļu satiksmē, ir jāievēro vispārējās ceļu satiksmes noteikumu prasības, kā arī transportlīdzeklim jāatbilst visām prasībām atbilstoši dalībai ceļu satiksmē.

Lauksaimnieku organizētie protesti pirmdien, 5.februārī, notiks 16 pilsētās – Liepājā, Saldū, Talsos, Tukumā, Kuldīgā, Jelgavā, Dobelē, Bauskā, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā, Gulbenē, Limbažos un Ogrē. Protestu norisē tiks izmantota arī lauksaimniecības tehnika.