Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Policija noskaidrojusi jauniešus, kuri Tīnūžos četrkārt pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu

Valsts policija ir noskaidrojusi iespējamo autovadītāju un pasažierus, kuri Tīnūžos ar automašīnu bija traukušies ar ātrumu virs 200 kilometriem stundā (km/h).

Kā tviterī vēsta Valsts policija, par pārkāpumu ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Vienlaikus turpinās darbs pie apstākļu noskaidrošanas un pierādījumu kopuma nostiprināšanas, tādēļ policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus vai autovadītājus, kuri varētu būt fiksējuši notikuma brīdi ar video reģistratora palīdzību, zvanot pa tālruņiem 67 829 185 vai 110.

Šonedēļ sabiedrības uzmanību piesaistīja videomateriāls, kas filmēts no pārkāpēja vadītās automašīnas “Audi” salona. Tajā redzams, ka auto īsi pirms Tīnūžiem attīsta ātrumu gandrīz 240 km/h, bet ceļa zīmei “Apdzīvotas vietas sākums” pabrauc garām ar ātrumu, kas lielāks par 200 km/h.

Tuvojoties apļveida krustojumam, priekšā redzama gan tajā pašā virzienā braucoša kravas automašīna, gan divi pretimbraucoši kravas auto. “Audi” vadītājs bremzē un, par mata tiesu izvairoties no sadursmes, iebrauc apļveida krustojumā pa pretējo braukšanas joslu un šķērso to pretējā virzienā, pretimbraucošajam auto pabraucot garām pa ceļa nomali kreisajā pusē.

Pēc tam “Audi” ir apstājies un, pēc balsīm spriežot, jauni vīrieši pārrunā notikušo braucienu. Automobilim no bremzēm kūp dūmi un filmētājs pamana, iespējams, brauciena laikā gūtu nelielu skrāpējumu uz labā sānu spoguļa.