Atpakaļ

Policijas ziņas par notikumiem Liepājas pusē – auto avārija un naudas zādzība

9.februārī ap pulksten 12.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Ganību un Kungu ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen Jetta” Liepājā, Kungu ielā virzienā no Zirņu uz Ganību ielas puses un iebrauca krustojumā ar Ganību ielu, luksoforā degot sarkanajam aizliedzošajam signālam, kā rezultātā notika sadursme ar transportlīdzekli “Opel Astra”, kuru vadīja sieviete Ganību ielā pa kreiso joslu.

Negadījumā cieta automašīnas “Volkswagen Jetta” pasažiere, kura ar gūtajām  traumām tika nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

9.februārī ap pulksten 13.00 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Priekulē, Vaiņodes ielā 7, uzlaužot kāda dzīvokļa durvis, iekļūts tajā, savandītas mantas un nozagta skaidra nauda. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Ja kāds ir redzējis aizdomīgas darbības īpašumā un var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, aicinām sazināties ar Valsts policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110. Anonimitāte garantēta.