Atpakaļ

Tukuma novadā vīrietis vairākkārt pārkāpj tuvošanās aizliegumu un mēģina nodedzināt bijušās draudzenes automašīnu

0

Tukuma novadā kāds vīrietis vairākkārt pārkāpis tuvošanās aizliegumu un mēģinājis nodedzināt bijušās draudzenes automašīnu,  informē Valsts policija.

5.martā policija saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur kādā adresē 1977.gadā dzimis vīrietis, pielietojot iepriekš sagatavotu degmaisījumu, kas iepildīts stikla pudelēs, tīši bojāja adresē esošos transportlīdzekļus.

Notikuma vietā tika sasists “Chevrolet” markas automašīnas priekšējais vējstikls un aizdedzināta “Ford Fiesta” markas automašīna, vienlaikus aizdegās un pilnībā nodega arī “Volvo” markas automašīna, ar ko vīrietis pats bija ieradies notikuma vietā. Pēc notikušā viņš devās prom kājām.

Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka vīrietis devies uz tuvumā esošo meža masīvu.

Ņemot vērā tobrīd nelabvēlīgos laikapstākļus un sniegputeni, meklēšanā tika piesastīti papildu resursi.

Aktīvi personas meklēšanas pasākumi meža masīvā noritēja, līdz bija iespējams izsekot vīrieša pēdām, tomēr līdz ar tumsas iestāšanos, nolemts personas meklēšanas pasākumus veikt citām, apstākļiem atbilstošām metodēm. Nākamajā dienā vīrietis pats ieradās policijas iecirknī, un viņam tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Vīrietis jau iepriekš bija pārkāpis tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, tuvojoties bijušajai draudzenei un par šo pārkāpumu arī šī gada sākumā jau sākts viens kriminālprocess, kurā šobrīd notiek izmeklēšana. Tagad par 5.martā veikto nodarījumu sākts vēl viens kriminālprocess.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.