Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
Iesūti
Atpakaļ

Valsts policija, Durbes pagastā, aiztur agresoru un pieņem lēmumu par nošķiršanu

Vakar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas devās uz izsaukumu Durbes pagastā, kur sastapa vīrieti alkohola reibumā un ar bīstamiem priekšmetiem. Vīrietis tika aizturēts un pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu.

Vakar ap pulksten 21.40 Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz ģimenes konfliktu Durbes pagastā. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un sastapa vīrieti un sievieti. Pie vīrieša atradās nazis un nunčaki, kā arī viņš atradās alkohola reibumā.

Likumsargi pieņēma lēmumu personu aizturēt un pieņemt policijas lēmumu par nošķiršanu.  Noskaidrots, ka vīrietis regulāri atrodas alkohola reibumā un draud sievietei. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,38 promiļu reibumā.

Valsts policija aicina jebkuru personu, kura saskaras ar vardarbības draudiem, rīkoties, neļaut darīt sev pāri un īstenot savas tiesības uz aizsardzību. Šādās situācijās cietušajām personām var palīdzēt arī sociālie dienesti un nevalstiskās organizācijas. Aicinām meklēt nepieciešamo palīdzību. Tāpat policija iedrošina arī līdzcilvēkus neklusēt par iespējamu vardarbību un ziņot policijai.