Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
Iesūti

Porziņģim double-double, “Mavericks” zaudē līderiem “Suns”

Kārtējo spēli Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) čempionātā aizvadījis Dalasas Mavericks, kas līdzīgā cīņā ar 101:109 tomēr zaudēja NBA Rietumu konferences līderiem Fīniksas Suns.

Laba spēle padevās latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim. Liepājnieks nospēlēja 32 minūtes, kuru laikā sakrāja 18 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. Viņš iemeta divus no trim trejačiem, abus soda metienus, kā arī piecus no 11 divpunktu metieniem. Šis bija Porziņģim jau 88. double-double  karjerā.

Mača gaitā dalasiešiem pat izdevās iegūt solīdu pārsvaru, turklāt tas notika pēdējās ceturtdaļas pirmajā pusē, kad Mavericks iekrāja pat deviņu punktu pārsvaru. Tomēr to nosargāt neizdevās.

Kopumā Dalasai bilance ir laba, jo pēdējās 11 spēlēs zaudēts tikai divas reizes. Kopvērtējumā Mavericks ar 26 uzvarām 46 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Autors: Kuramo.lv / Foto: Mavericks