Atpakaļ

Prezentēs vietējās kopienas izstrādāto koncepciju “Aizpute 2040”

Šodien no plkst.12 līdz 14 Aizputes Kultūras namā notiks vietējās kopienas izstrādātās koncepcijas “Aizpute 2040” prezentācija, aģentūru LETA informēja Aizputes Renesanses biedrības pārstāve Inese Tauriņa.

Pasākumu “Kādai būt Aizputei 2040.gadā?” vadīs Maija Kalniņa, ar Aizputes vēstures būtiskiem pagrieziena punktiem iepazīstinās Signe Pucena, par darbu pie koncepcijas izstrādes stāstīs Līga Lindenbauma, savukārt koncepciju “Aizpute 2040” prezentēs Andris Tauriņš.

Aizputes vēsturiskā mantojuma saglabāšanas kopienas mērķis, izstrādājot Aizputes attīstības un vēsturiskā mantojuma saglabāšanas koncepciju “Aizpute 2040”, ir veidot Aizputi par drošu, ērtu un patīkamu dzīves telpu pilnvērtīgai ikdienai un atpūtai dažādām paaudzēm. Lai īstenotu šo mērķi un iedzīvotāju ieteikumus, turpmākajos gados biedrība plāno cieši sadarboties ar Dienvidkurzemes novada pašvaldību, iedzīvotājiem un uzņēmējiem, veicinot, lai koncepcija “Aizpute 2040” iedvesmo pašvaldību labiekārtojumus un investīcijas ieguldīt saskaņā ar kopienas redzējumu.

“Koncepcijas “Aizpute 2040” izveide ir būtiska, lai pašvaldība un iedzīvotāji varētu plānot un saskaņoti īstenot ieceres par pilsētas attīstību, piemēram, ieguldījumiem infrastruktūrā un nekustamajos īpašumos.

Aizputes Renesanses biedrības valdes loceklis Andris Tauriņš informē, ka biedrība vēlas aktīvi iesaistīt visu sabiedrību lēmumu pieņemšanā un radīt izpratni par vērtīgā Aizputes kultūras mantojuma saglabāšanu.

Koncepcijas izstrādes laikā Aizputes Renesanses biedrība veica Aizputes vēstures apkopojumu, organizēja domnīcas ar iedzīvotājiem, apkopoja iedzīvotāju priekšlikumus, kas izteikti arī iepriekšējā gadā, analizēja Dienvidkurzemes novada pašvaldības dokumentus un konsultējās ar pašvaldības pārstāvjiem.

Pasākumu organizē Aizputes Renesanses biedrība, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.