Atpakaļ

Rīgā degvielas cenas nemainās, Viļņā palielinās, bet Tallinā degvielas tirgotāji rīko protesta akciju

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas Rīgā nemainījās, bet Viļņā cenas palielinājās.

Savukārt Igaunijā degvielas uzpildes tīkli rīkoja vienas dienas akciju, lai pievērstu uzmanību uzņēmuma “Olerex” iespējamai krāpniecībai ar biopiedevu pievienošanu degvielai, par ko pašlaik notiek izmeklēšana, ziņo BNS. Attiecīgi Igaunijas “Circle K” uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīnu pārdeva par 20 centiem lētāk, bet dīzeļdegvielu – par astoņiem centiem lētāk, abiem degvielas produktiem maksājot vienādi – 1,599 eiro par litru.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Rīgā, sekoja Viļņa, bet zemākā benzīna cena akcijas dēļ bija Tallinā. Arī dīzeļdegvielai augstākā cena bija Rīgā, bet zemākā cena bija Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena un dīzeļdegviela maksāja kā nedēļu iepriekš – 1,744 eiro un 1,664 eiro par litru

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,6% – līdz 1,614 eiro par litru, arī dīzeļdegvielas cena kāpa par 0,6% – līdz 1,554 eiro par litru.

Savukārt Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 11,1% – līdz 1,599 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 4,8% – līdz 1,599 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā nemainījās un joprojām maksāja 0,715 eiro par litru. Tallinā autogāzes cena palielinājās par 0,7% – līdz 0,68 eiro par litru, bet Viļņā autogāzes cena samazinājās par 1,7% – līdz 0,562 eiro par litru.