Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Iesūti
Atpakaļ

Rīgā notiks pirmais Sieviešu solidaritātes velo kopbrauciens

Latvijas Riteņbraukšanas federācija kopā ar sieviešu velokomandu “Latvian Cycling Girls” un veloveikalu “FeelFree.lv” šodien rīko pirmo “Liv” sieviešu velo dienu un Sieviešu solidaritātes kopbraucienu, informēja velokomandas pārstāve Sveta Dreimane.

Velo dienas galvenais notikums būs Sieviešu solidaritātes kopbrauciens ar startu plkst.18.30. Tajā varēs doties ikviena dāma, neatkarīgi no vecuma, sportiskajām dotībām, velosipēda veida un aprīkojuma. Galvenais ir velomīlestība un vēlme izbaudīt kopābūšanas prieku 11 kilometrus garā braucienā, izbraucot divus Biķernieku trases apļus, kopā ar citām, līdzīgi domājošajām, sacīja Dreimane.

Solidaritātes kopbrauciena dalībniecēm obligātas ir veloķiveres un tehniskā kārtībā esošs velosipēds, bet neobligāts ģērbšanās stils – rozā krāsas apģērbs vai aksesuāri.

Starp solidaritātes kopbrauciena dalībniecēm notiks dažādu balvu izloze, tostarp trīs “Liv” velosipēdu, masāžas ierīces “Theragun Relief” un brīvdienu izbrauciens ar elektroauto. Plašākajai kolektīva komandai paredzēta īpaša balva – kāju masāžas ierīce.

Pasākumā aicināti piedalīties arī līdzjutēji, mazākajiem apmeklētājiem būs pieejama atsevišķa rotaļu zona ar atrakcijām. Biķernieku trases teritorijā darbosies arī velo servisa telts un kafejnīca.

Savukārt pirms Sieviešu solidaritātes kopbrauciena, plkst.16 Biķernieku trasē norisināsies Latvijas Čempionāts sieviešu kritērija braucienā. Tās būs sacensības nedaudz vairāk nekā vienu kilometru garā aplī. Katra apļa beigās notiks īpaši cīņa par starpfiniša punktiem, tādējādi noskaidrojot čempionāta uzvarētājas. Nosacījums, lai piedalītos šajā braucienā, ir atbilstošas kategorijas licence, ko var iegādāties Latvijas Riteņbraukšanas federācijas tīmekļvietnē “www.lrf.lv”.

Pēc dāmu solidaritātes kopbrauciena noslēguma, plkst.19.30 sekos sportiski azartiskas 71,5 kilometru garas vīriešu grupas brauciena sacensības. Dalībnieki tajās veiks 13 apļus.