Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Iesūti
Atpakaļ

Rīgā sāksies Mātes dienas svinību pasākumi

Šodien Rīgā sāksies Mātes dienas svinību pasākumi, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.

Plkst.16 kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43A, Lielajā zālē, notiks koru koncerts “Es savai māmiņai”.

Koncertā piedalīsies “Ritums” jauktais koris “Skaņupe” un Rīgas Hanzas vidusskolas jauktais koris “Saulgrieži”. Programmā skanēs latviešu komponistu oriģināldarbi un tautā iemīļotas latviešu estrādes dziesmas.

Svētdien, 12.maijā, plkst.12 kultūras centrā “Mazā ģilde” norisināsies Mātes dienai veltīts zīmējumu teātris un muzikāla improvizācija “Muzikālā darbnīca”.

Izrādē kopā ar auditoriju improvizēs trīs profesiju mākslinieki. Šajā reizē mākslinieki kopā ar auditoriju par godu Mātes dienai izspēlēs mīļas un rotaļīgas situācijas, kuru centrā ir māmiņa. Paralēli izrādes sižetam un improvizētām dziesmām, uz skatuves sienas taps liels zīmējums. Pasākumā piedalīsies gleznotāja Ingrīda Ivane, mūziķis Aleksejs Bahirs un improvizators Varis Klausītājs.

Kultūras centrā “Iļģuciems” plkst.12 notiks pasākums “Leļļu animācijas pasaulē”. Tā ietvaros būs skatāma filmu studijas “Animācijas brigāde” animācijas filmu izlase un izstāde ar filmās redzamo varoņu lellēm.

Kultūras centrā “Imanta” plkst.12 notiks pasākums “Brīnumi klāt!”. Tajā piedalīsies Latvijas Leļļu teātra aktrise Lienīte Osipova, deju studija “Mazais Andžiņš”, vokālais ansamblis “Ildzēni” un “Zinātniskais teātris” no “Laboratorium.lv”.

Pēcpusdienā, plkst.17 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” skanēs svētku koncerts “Mīlu Tevi!”, kurā piedalīsies dziedātājs Ainars Bumbieris ar pavadošo grupu.

Plkst.17 Latvijas Universitātes Lielajā aulā skanēs Rīgas sieviešu koru lielkoncerts “Pacel galvu, Baltā māt!”. Mātes dienai veltītais koncerts ir veidots, godinot sieviešu koru māti, Latvijas kormūzikas karalieni un izcilo diriģenti, kas kā vienīgā sieviete 20 gadus stāvējusi starp latviešu virsdiriģentiem – Ausmu Derkēvicu.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.