Atpakaļ

Rīgas svētku laikā daudzviet ierobežos satiksmi

Rīgas 822.dzimšanas dienas svinību laikā šodien daudzviet galvaspilsētā ierobežos satiksmi pasākumu norises vietu apkārtnē.

No plkst.6 līdz svētdienas, 20.augusta, plkst.6 transportlīdzekļu, tajā skaitā elektrovilcieniņu, velorikšu, elektroskrejriteņu un citu elektrisko pārvietošanās līdzekļu satiksmi slēgs Doma laukumā, Zirgu ielas posmā no Doma laukuma līdz Meistaru ielai, Jēkaba ielas posmā no Doma laukuma līdz Torņa ielai, Pils ielas posmā no Doma laukuma līdz Pils laukumam, Smilšu ielas posmā no Doma laukuma līdz Vaļņu ielai.

Tāpat satiksme būs slēgta Herdera laukumā, Šķūņu ielas posmā no Doma laukuma līdz Kaļķu ielai, Tirgoņu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz Kaļķu ielai, Jaunielas posmā no Doma laukuma līdz Mazajai Jaunielai, Amatu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz Līvu laukumam.

No plkst.6 līdz svētdienas plkst.1 transportlīdzekļu satiksmi slēgs arī Kaļķu ielas abās pusēs, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Savukārt Avotu apkaimes svētku norises laikā transportlīdzekļu satiksmi Lienes ielas posmā no Krāsotāju ielas līdz Avotu ielai slēgs no šodienas plkst.8 līdz svētdienas, 20.augusta, plkst.10. Tāpat minētajā laika periodā liegta transportlīdzekļu stāvēšana šajā posmā.