Atpakaļ

“Rimi” ieviesis iespēju taromātos depozīta maksu ieskaitīt klienta kartes uzkrājumā

Mazumtirdzniecības tīkla SIA “Rimi Latvia” esošajos taromātos saņemto atmaksu par nodoto depozītu turpmāk varēs ieskaitīt “Mans Rimi” klienta kartes uzkrājumā, informēja kompānijā.

Projekts tapis “Rimi” sadarbībā ar SIA “Depozīta iepakojuma operators” un taromātu uzstādītāju SIA “Tomra Collection Latvia”.

Patlaban “Rimi” ir vienīgā mazumtirdzniecības ķēde Latvijā, kas piedāvā šādu opciju. Vienlaikus kompānijā norāda, ka arī turpmāk tiks saglabātas esošās taromātu funkcijas – atmaksu par depozītu varēs gan ziedot, gan arī izmantot kā kuponu pirkumiem veikalā.

Lai pievienotu depozīta maksu “Mans Rimi” kartei, nepieciešams lejupielādēt “Rimi” lietotni un pieslēgties “Mans Rimi” lojalitātes profilam. Izmantojot lietotni, nepieciešams noskenēt taromāta kvadrātkodu, ievietot taru un nospiest pogu “Pabeigt”. Depozīta maksa uzreiz tiks pievienota “Mans Rimi” kontam.

Jau ziņots, ka “Rimi Latvia” 2022.gadā strādāja ar 1,028 miljardu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 25,2% un bija 27,49 miljoni eiro. “Rimi Latvia” reģistrēta 1992.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums “Rimi Baltic”.