Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Rosina apsūdzēt 16 gadus vecu puisi par nepazīstama vīrieša slepkavību pie dzelzceļa stacijas Ķemeros

Valsts policija rosinājusi apsūdzēt 16 gadus vecu puisi par nepazīstama vīrieša slepkavību pie dzelzceļa stacijas Ķemeros, informēja policija.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka 2023.gada 6.oktobrī pēc pusnakts Jūrmalā, pie dzelzceļa stacijas “Ķemeri”, 2007.gadā dzimušais jaunietis kādam nepazīstamam vīrietim, kurš ar viņu kopā bija izkāpis no vilciena, uzprasījis cigareti. Vīrietis atteicis, pēc kā starp abiem sācies konflikts, kā rezultātā minētais nepilngadīgais turpat pie dzelzceļa stacijas vīrieti piekāvis.

Cietušais vīrietis notikuma vietā gāja bojā.

Saņemot izsaukumu no aculieciniekiem, notikuma vietā ieradās Jūrmalas pašvaldības policija, taču iespējamais vainīgais jaunietis notikuma vietu jau bija pametis.

Jūrmalas iecirkņa policisti sāka notikušā izmeklēšanu, un tajā pašā naktī noskaidroja un aizturēja aizdomās turēto jaunieti.

24.janvārī Valsts policija kriminālprocesu nosūtīja Pierīgas prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Aizdomās turētais jaunietis patlaban atrodas apcietinājumā.

Jau ziņots, ka pēc šīs slepkavības notikušas arī citas slepkavības, kurās vainojami pusaudži.

Šogad janvāra sākumā Jūrmalā, Slokas mikrorajonā, uz ielas atrasts nāvējoši sadurts 13 gadus vecs pusaudzis un par šo noziegumu aizturēts vienaudzis, kuru gan vecuma dēļ pie kriminālatbildības nevarēs saukt.

Tāpat janvāra sākumā likumsargi aizturējuši trīs nepilngadīgus jauniešus aizdomās par divu vīriešu slepkavību Rēzeknē.