Atpakaļ

RSU rīko Karjeras nedēļu

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Karjeras centrs šonedēļ rīkos Karjeras iedvesmas nedēļu, lai mudinātu augstskolas esošos un topošos studentus “spert drosmīgus karjeras soļus”, informēja RSU.

Pasākumu programmā uzsvars likts uz labbūtību un iekšējo resursu atgūšanu. Katras dienas pasākumi veidoti saskaņā ar PERMA izaugsmes modeļa pieciem elementiem: pozitīvas emocijas, iesaistīšanās, attiecības, jēgpilnums un sasniegumi. Karjeras iedvesmas nedēļas atklāšanā pirmdien plkst.17 karjeras centra psiholoģes iepazīstinās ar PERMA modeli un gaidāmajiem nedēļas notikumiem. Pēc tam plkst.17.30 sekos improvizācijas teātra “ĀrprāTS” izrāde.

Otrdien, 23.aprīlī, plkst.15 notiks tiešsaistes nodarbība “Atslābsti ar mākslas terapiju”, ko vadīs RSU mākslas terapijas maģistranti. Savukārt plkst.16 notiks vebinārs ar psihiatri Lindu Rubeni “Kā nodrošināt savu smadzeņu veselību”. Tajā pārrunās dienas režīma, miega, fizisku aktivitāšu un uztura paradumu neirobioloģisko nozīmi. Dienas noslēgumā plkst.17.30 noritēs deju fitnesa nodarbība.

Trešdien, 24.aprīlī, plkst.14 plānota tiešsaistes saruna ar RSU ārsti-rezidenti psihoterapijā Renāti Ivanovu par savu iekšējo kritiķi. Tai plkst.15 sekos vebinārs “Emocionālās veselības nozīme”, ko vadīs psihoterapeits Artūrs Miksons. Vebināra dalībnieki uzzinās, kādas neapzinātas emocionālas reakcijas visbiežāk var traucēt studiju laikā.

Ceturtdien, 25.aprīlī, plkst.15 notiks meistarklase, kurā topošā veselības sporta speciāliste un pavārgrāmatas “Garšīgs nav sarežģīts” autore Elizabete Valujeva stāstīs par sabalansētu uzturu, gatavošanas paradumiem, maltīšu plānošanu, uztura pamatprincipiem un savu pieredzi ceļā uz veselīgāku dzīvesveidu. Savukārt plkst.17 tiešsaistē un klātienē notiks izglītojošās iniciatīvas “Autorskola” rīkots seminārs par intelektuālo īpašumu.

Karjeras iedvesmas nedēļu noslēgs RSU absolventu asociācijas diskusija piektdien, 26.aprīlī, plkst.15. Diskusija tiek rīkota ar mērķi iedvesmot esošos un topošos studentus. Sarunā piedalīsies studiju programmas “Rehabilitācija vadītāja Signe Tomsone, kā arī programmu “Medicīna” un “Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika” absolventi.