Atpakaļ

RTU un Valtera basketbola skola parakstīs sadarbības memorandu par atbalsta sniegšanu mācībās Latvijas sportistiem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors un Valtera basketbola skolas vadītājs Valdis Valters piektdien plkst.12 parakstīs sadarbības memorandu, lai sniegtu atbalstu Latvijas sportistiem paralēli treniņiem un sacensībām iegūt augstāko izglītību, informēja RTU Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja Dita Arāja.

Universitātes pārstāve norādīja, ka šī mērķa īstenošanai tiks īstenota jauna iniciatīva “Izglītots sportists”.

Projektā paredzēts atbalstīt mācībās sportistus, izstrādājot viņiem individuālus studiju plānus, kā arī vajadzības gadījumā piešķirot sesijas pagarinājumus, ja sportists saspringta treniņu un sacensību grafika dēļ nebūs paspējis noteiktajā laikā nokārtot visus studiju darbus. Sportistiem konkursa kārtībā tiks piešķirtas arī īpašās budžeta vietas.

Iecerēts, ka sportistiem atbalstu sniegs gan RTU Sporta centrs, gan attiecīgās fakultātes. Tāpat tiks piedāvātas karjeras konsultanta un psihologa konsultācijas. Savukārt treniņu procesā RTU piedāvās savu infrastruktūru – iespēju sportot Ķīpsalas peldbaseinā un RTU trenažieru zālēs, kā arī atbalstu, lai sportisti varētu piedalīties pasaules universiādēs un Eiropas čempionātos.

Sadarbības memorandu Juhna un Valters parakstīs RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.