Atpakaļ

Īslaicīgi mainīts Talsu novada Rojas pasta nodaļas darba laiks

 Saistībā ar Covid-19 izplatību no trešdienas īslaicīgi mainīts Talsu novada Rojas pagasta Rojas pasta nodaļas darba laiks, informēja VAS “Latvijas pasts” pārstāvji.

Covid-19 ietekmes rezultātā uz laiku mainās Rojas pasta nodaļas darbalaiks Zvejnieku ielā 3 un nodaļas strādās stundu īsāku darbalaiku – katru darbdienu, pirmdienās-piektdienās, no plkst.7 līdz 11. Ierastais sūtījumu piegādes grafiks mainīsies Kaltenē, Melnsilā, Ģipkā, Rudē – piegāde atbilstoši līgumiem un piegādes kvalitātes standartam tiks nodrošināta attiecīgajā darbdienā, bet tās laiks individuāliem klientiem atšķirsies no līdz šim pierastā piegādes laika.

Nepieciešamības gadījumā “Latvijas pasts” aicina izmantot Talsu 1.pasta nodaļas pakalpojumus Lielajā ielā 20 darbadienās no plkst.7.30 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 12.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3200 darbinieku.