Atpakaļ

Liepājā notiks neformāls sarunu vakars Ukrainas iedzīvotājiem

Šodien plkst.17 Liepājā, Klaipēdas ielā 96A, NVO mītnes lielajā zālē notiks neformāls sarunu vakars Ukrainas iedzīvotājiem, informēja pašvaldības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže.

Turpmāk katru mēnesi Liepājas pašvaldības administrācija organizēs neformālus sarunu vakarus Ukrainas iedzīvotājiem, lai veicinātu Ukrainas iedzīvotāju integrāciju Liepājā, kā arī lai ukraiņus informētu par aktualitātēm pilsētā.

Sarunu vakarā paredzēts runāt par pilsētā notiekošajiem aktuālākajiem notikumiem un pasākumiem novembrī, kā arī par Liepājā gaidāmajiem valsts svētkiem.

Par Latvijas valsts svētku vēsturiskajiem aspektiem un to nozīmi pastāstīs Liepājas un Karostas, kā arī Neatkarības kara (Brīvības cīņu) gide un grāmatas “2Q2Q” autore Sarmīte Stepane.

Ukrainas civiliedzīvotāji tiks iepazīstināti arī ar vienoto notikumu kalendāru “www.kalendars.liepaja.lv” un tā lietošanu atpūtas un brīvā laika aktivitāšu plānošanai.

Nākamo sarunu vakaru temati tiks izvēlēti, balstoties uz Ukrainas iedzīvotāju vēlmēm un ierosinājumiem. Lai veidotu padziļinātāku priekšstatu par tematiem, iespēju robežās uz sarunu vakariem tiks aicināti arī dažādi eksperti un nozaru pārstāvji.

Uz sarunu vakariem tiek aicināti Liepājā un tuvākajā reģionā mītošie Ukrainas iedzīvotāji.