Atpakaļ

Notiks diskusija par enerģijas pietiekamību Liepājā

 Šodien plkst.17.15 biedrība “Radi vidi pats” organizē diskusiju par enerģiju Liepājā, kas notiks “Impact Hub” telpās Strautu ielā 4, informēja biedrības pārstāve Ilze More.

Diskusijā “Liepāja un enerģija” piedalīsies pētnieks un vides zinātnieks Jānis Brizga, kurš pastāstīs par energo pietiekamību un tās ietekmi no vides viedokļa. Dārzkopības speciālists un permakultūras entuziasts Māris Narvils dalīsies savā pieredzē izmantojot alternatīvus enerģijas veidus savā mājsaimniecībā.

Liepājas Universitātes pētnieks Uldis Žaimis pastāstīs par jau pieejamām un nākotnes iespējām tehnoloģiju izmantošanā energoresursu taupīšanā. Liepājas pašvaldības administrācijas projektu vadītājs klimatu pārmaiņu un energoefektivitātes jautājumos Kārlis Beihmanis informēs par pilsētas plāniem energoresursu taupīšanā, jaunu tehnoloģiju ieviešanā, jaunām sadarbībām un citiem jaunumiem.

Iedzīvotājiem būs iespēja dalībniekiem uzdot jautājumus gan klātienē, gan tiešraides laikā, izmantojot “Facebook” komentēšanas iespēju. Pasākums tiešraidē būs vērojams biedrības “Radi vidi pats” Facebook kontā un pasākuma lapā.

Pasākums notiks projektā “Radi Liepāju pats”. Projektu “Radi Liepāju pats” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.