Atpakaļ

Remonta laikā no nākamās nedēļas Tukuma pasta nodaļa pakalpojumus sniegs citās telpās esošajā adresē

Remonta laikā no pirmdienas, 7.novembra, Tukuma pasta nodaļa pakalpojumus sniegs citās telpās esošajā adresē, pavēstīja VAS “Latvijas pasts” pārstāvji.

Klientu un darbinieku ērtību uzlabošanai 7.novembrī sākas Tukuma pasta nodaļas remonts, kas prognozējoši ilgs aptuveni mēnesi – līdz 8.decembrim. Remonta laikā pasta pakalpojumi tiks sniegti esošajā adresē Pils ielā 20, taču citās telpās, kas atrodas pretim ieejas durvīm.

Tukuma pasta nodaļas darbalaiks remontdarbu laikā nemainīsies, taču 7.novembrī sakarā ar pārcelšanas darbiem nodaļa strādās no plkst.7 līdz 11.

Paredzams, ka remonta laikā nodaļa iegūs dizainiski sakārtotu un mūsdienīgu vidi, kurā patīkami būs uzturēties gan klientiem, gan darbiniekiem. Nodaļas atjaunošanas plāns paredz tajā izvietot arī modernus atvērtā tipa preču stendus, kas ļaus ērti izvēlēties, piemēram, interesējošo preses izdevumu vai citu nepieciešamo produktu.

Remonta laikā Tukuma pasta nodaļas laiks nemainīsies, un tā strādās pirmdienās – piektdienās no plkst.7 līdz 18, bet sestdienās – no plkst.9 līdz 12.

“Latvijas pasts” pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.