Atpakaļ

Talsos notiks seminārs “Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā”

Talsu Tautas namā ceturtdien plkst.17.30 norisināsies semināru cikla trešā diskusija par jauno Valsts aizsardzības koncepciju “Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā”, informē Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Semināra paneļdiskusiju atklās Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts. Diskusijā piedalīsies Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskolas direktors pulkvežleitnants Intars Kušners, Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un biedrības “Latvijas Mednieku savienība” valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis, bet diskusiju vadīs pētniece Ieva Bērziņa.

Paneļdiskusijas dalībnieki pārrunās un meklēs atbildes uz dažādiem jautājumiem, kā, piemēram, motivēt iedzīvotājus gatavoties krīzes situācijām, kā uzlabot jauniešu iesaistes iespējas valsts aizsardzībā, kā nodrošināt pašvaldību un valsts kritisko pakalpojumu un funkciju nepārtrauktību krīzes situācijās, kā arī uz citiem, ne mazāk svarīgiem ar valsts aizsardzību saistītiem jautājumiem.

Semināra diskusija “Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā” būs skatāma tiešsaistē gan Aizsardzības ministrijas, gan “Sargs.lv” kontos sociālajā tīklā “Facebook”, kā arī Nacionālo bruņoto spēku “Youtube” kanālā “Latvijas armija”.