Atpakaļ

Sāksies Baltijas biznesa tehnoloģiju pasākums “Riga Comm 2023”

Šodien un piektdien, 6.oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā sāksies Baltijas biznesa tehnoloģiju pasākums “Riga Comm 2023”, informēja pasākuma organizatori.

Šogad “Riga Comm” piedalās teju 100 Baltijas un citu valstu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumu izstrādātāji un piegādātāji no vairāk nekā 11 valstīm. Divu dienu laikā 12 konferencēs uz sešām skatuvēm kāps vairāk nekā 210 lektoru no 10 valstīm.

Pasākums abas dienas būs pieejams no plkst.10 līdz 17.

Uz pasākuma galvenās skatuves divu dienu garumā norisināsies dažādas diskusijas un prezentācijas par tādām tēmām kā veselības tehnoloģijas, digitalizācijas ilgtspējīgums, kvantu un juridiskās tehnoloģijas.

Par aktuālām digitalizācijas tēmām uz galvenās skatuves diskutēs “Cognizant”, “Cobalt”, “Accenture”, “Bolt”, “Swedbank”, “Moller Auto”, “RB Rail”, “Jeff app”, “Latvijas dzelzceļš”, “Baltic No-Coders” un citu uzņēmumu pārstāvji.

Šodien uz “Wallester Executive” skatuves norisināsies “Fintech” konference, kuru atklās uzņēmuma “Ellex Kļaviņš” asociētā partnere Marta Cera. Lektore stāstīs par aktualitātēm un digitālā eiro ietekmi uz maksājumu sistēmām.

Savukārt piektdien uz “Wallester Executive” skatuves kāps kiberdrošības profesionāļi no “Asus”, “Nextcloud”, “Cytanic”, “KyberX” un citiem uzņēmumiem. Lektori iepazīstinās ar kiberdrošības aktualitātēm, stāstīs par rīkiem, risinājumiem un stratēģijām, kuras izmantot, lai maksimāli mazinātu kiberuzbrukuma riskus.

Šodien uz “Smart” skatuves “airBaltic” vecākā viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Aronberga dalīsies ar pētījumu rezultātiem par to, kā uzlabot darbinieku pāreju uz blokķēdes tehnoloģiju. Cik svarīgi ir automatizēt jauna darbinieka integrēšanos uzņēmumā, pastāstīs “Elva” lietojamības analītiķis un eksperts Artūrs Banga. Vairāk par cilvēkresursu optimizāciju un darbinieku efektivitāti, kā arī labklājības uzlabošanu uzņēmumā stāstīs “EY”, “Reiz Tech”, “Mindletic” eksperti.

Savukārt “Google”, “Solaride” un citu nozīmīgu uzņēmumu pārstāves 6.oktobrī uz “Smart” skatuves dalīsies pieredzē par izaicinājumiem un iespējām informācijas tehnoloģiju nozarēs.

Šodien paralēli konferencēm norisināsies Latvijas Digitālā akseleratora darbnīca, bet 6.oktobrī uz “Mini” skatuves notiks mārketinga darbnīca, ko rīko “IBD Consulting”.

Līdzās konferencēm abās pasākuma dienās norisināsies tehnoloģiju izstāde, kurā varēs satikt teju 100 dažādu valstu IKT risinājumu izstrādātājus un piegādātājus no vismaz 10 valstīm.