Atpakaļ

Sāksies ikgadējais džeza festivāls “Ventspils Groove”

Ventspils koncertzālē šodien plkst.20 ar Ventspils “Big Band” un trompetista Kristiana Kalvas koncertu atklās Ventspils Mūzikas vidusskolas rīkoto ikgadējo džeza festivālu “Ventspils Groove”.

Festivāla laikā jaunieši piedalīsies pieredzējušu muzikantu vadītās meistarklasēs, notiks improvizācijas jeb “Jam Session” sesijas un koncerti.

Meistarklases šogad vadīs un koncertos piedalīsies ASV dzīvojošā latviešu džeza dziedātāja Arta Jēkabsone, taustiņinstrumentālists no Libānas Tareks Jamani, dāņu saksofonists Dastins Drjū, Nīderlandē mītošais jaunās paaudzes trompetists Kalva no Latvijas, sitaminstrumentālists no Dānijas Matias Fišers, austrāliešu ģitārists Karls Morgans un vācu kontrabasists Niklass Lukasens.

Festivāla nākamais koncerts notiks 10.augustā plkst.20, kad koncertzāles “Latvija” Mazajā zālē uzstāsies Miķelis Dzenuška un grupa “Uzvaras bulvāris”, kā arī etnodžeza grupa “MǬ”, bet festivāla noslēguma koncertā 12.augustā plkst.18 amfiteātrī muzicēs festivāla dalībnieku ansambļi un pasniedzēji.