Atpakaļ

Saldus novada iedzīvotāji aicināti bez maksas nodot vieglo automašīnu riepas

No šodienas līdz 10.decembrim vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Saldus novada iedzīvotājus bez maksas nodot vieglo automašīnu riepas, informēja uzņēmumā.

Riepas iespējams nogādāt uz “Eco Baltia vide” apsaimniekoto otrreizējo materiālu šķirošanas laukumu Dzirnavu ielā 30, Saldū.

Ikviens Saldus novada iedzīvotājs šķiroto atkritumu laukumā bez maksas var nodot četras vieglo automobiļu riepas.

Riepas tiks pieņemtas no privātpersonām, savukārt netiks pieņemtas smagās tehnikas, motociklu un tamlīdzīgu transportlīdzekļu riepas.

Atkritumu šķirošanas laukums Saldū ir atvērts otrdienās no plkst.12 līdz 17, trešdienās no plkst.15 līdz 19, ceturtdienās no plkst.10 līdz 17 un sestdienās no plkst.10 līdz 14.

Šķirošanas laukumā tā darba laikā iespējams bez maksas nodot arī cita veida šķirotos materiālus – nolietotu elektrotehniku, baterijas, stiklu, tekstilizstrādājumus, papīru, kartonu, plastmasas iepakojumu.

Jau ziņots, ka “Eco Baltia” pērn strādāja ar 210 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 75% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa saruka par 9,5% – līdz 8,4 miljoniem eiro.

“Eco Baltia” reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 005 eiro. Grupas vadošie uzņēmumi ir AS “PET Baltija”, SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Latvijas zaļais punkts”, “Nordic Plast”, Siguldas pilsētas SIA “Jumis”, Čehijas “Tesil Fibres” un Lietuvas “Ecoservice”.

“Eco Baltia” akcionāri, pēc kompānijā vēstītā, ir “BSGF Salvus” (52,81%), kas pārstāv Baltijā lielāko privāto investīciju fondu “INVL Baltic Sea Growth Fund”, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (30,51%), kā arī Māris Simanovičs (16,68%) ar SIA “Enrial Holdings” un “Penvi Investment Ltd.” starpniecību.