Atpakaļ

“SEB banka” kopā ar skolu “Patnis” skolēniem rīkos “Vasaras panākumu darbnīcas”

No šodienas “SEB banka” sadarbībā ar privāto skolu “Patnis” rīkos “Vasaras panākumu darbnīcas” skolēniem – praktiski izglītojošu programmu, kurā katru piektdienu jaunieši aicināti piedalīties darbnīcās par dzīvē noderīgām tēmām, piemēram, finanšu plānošanu, darba meklēšanu un biznesa ideju radīšanu.

Darbnīcas sāksies 7.jūlijā un turpināsies līdz 25.augustam. Dalība programmā ir bezmaksas.

SEB Skolu vēstnešu programmas vadītāja Ance Āboliņa skaidro, ka mācību gada laikā, realizējot Skolu vēstnešu programmu un apmācot jauniešus par finanšu pratības tēmām, bieži saņemti jautājumi, vai būtu iespēja turpināt un vērtīgi pavadīt arī vasaras brīvlaiku. Tāpēc šogad sadarbībā ar ekspertiem no privātās skolas “Patnis” radīts vasaras darbnīcu cikls.

Katru piektdienu, sākot ar 7.jūliju, jauniešiem būs iespēja piedalīties darbnīcās, kas norisināsies klātienē SEB Inovāciju centrā. Darbnīcu tēmas ir dažādas, sākot ar finanšu pratību un ieguldījumiem nākotnē un beidzot ar karjeras veidošanu, CV rakstīšanu un brīvprātīgām aktivitātēm. Darbnīcas vadīs SEB bankas un skolas “Patnis” eksperti. Noslēdzošā darbnīca paredzēta 25.augustā.

Privātās skolas “Patnis” attīstības direktors Ivo Rode norāda, ka sadarbībā ar “SEB banku” izveidots tēmu cikls ar mērķi sekmēt jauniešu kritisko domāšanu, palīdzēt apgūt prasmes atbildīgi orientēties digitālajā un finanšu pasaulē, kā arī apzināties sevi kā pilsoniski aktīvus un atbildīgus sabiedrības locekļus.

Pieteikties un piedalīties darbnīcās var ikviens interesents. Iespējams apmeklēt gan atsevišķas darbnīcas, gan visu kursu. Dalība ir bezmaksas, un, lai piedalītos, jāaizpilda anketa “SEB bankas” mājaslapā – “Pieteikums “Vasaras panākumu darbnīcām”| SEB”.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” 2022.gada beigās bija otra lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Bankas informācija.