Atpakaļ

“SEB bankas” klienti jaunu maksājumu karti varēs saņemt “Omniva” pakomātos

Turpmāk “SEB bankas” klienti savas jaunās vai aizvietotās norēķinu kartes vai kredītkartes varēs saņemt arī “Omniva” pakomātos.

Jaunais pakalpojums būs pieejams privātajiem un biznesa klientiem visās Baltijas valstīs.

“SEB bankas” valdes loceklis Arnis Škapars informē, ka šobrīd 90% bankas klientu maksājumu kartes saņem pa pastu uz mājām, biroju vai citu izvēlētu vietu. Šādi vidēji gadā klientiem tiek nosūtīti ap 170 000 karšu. Tagad banka piedāvās vienkāršu piegādes veidu, izmantojot pakomātus, kas ir vēl viena iespēja klientiem saņemt karti bez nepieciešamības apmeklēt bankas filiāli.

Karti saņemot pakomātā, līdzīgi kā saņemot karti pa pastu, klienti varēs aktivizēt to savā internetbankā vai mobilajā lietotnē. Arī kartes PIN-kods ir pieejams internetbankā.

“Omniva Latvija” Pārdošanas nodaļas vadītājs Māris Kuļikovskis norāda, ka karti varēs saņemt kopumā 360 vietās.

Sākotnēji pakomātos tiks piegādātas tikai jaunās un aizvietotās norēķinu kartes un kredītkartes. Vēlāk šī iespēja būs pieejama arī klientiem, kuru norēķinu kartes tiek atjaunotas, beidzoties to derīguma termiņam.

Maksājumu kartes piegāde uz pakomātu maksās 2,3 eiro. Kartes nosūtīšana pa pastu Latvijā šobrīd maksā vienu eiro, bet, sūtot to uz ārzemēm, – 10 eiro.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” 2022.gada beigās bija otra lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Bankas informācija.