Atpakaļ

Seminārā skaidros kiberdrošības pamatus

Informācijas tehnoloģiju (IT) apmācību organizācija “TDL School” šodien un trešdien, 19.jūlijā, rīkos semināru par kiberdrošības pamatiem, pavēstīja semināra organizatori.

Semināru, kas ir par maksu, vadīs IT uzņēmuma “TestDevLab” kiberdrošības speciālists.

Seminārā skaidros, kas ir kiberdrošība un kādi ir kiberuzbrukumu avoti un organizētāji. Tāpat seminārā tiks skaidroti droši interneta lietošanas pamati – paroļu un slepeno frāžu izveide, daudzfaktoru autentifikācija un antivīrusa programmatūras darbības galvenie aspekti.

Īpaša uzmanība pasākumā tiks pievērsta drošai e-pasta un sociālo tīklu izmantošanai, kā arī drošai interneta un darba resursu lietošanai no publiskām vietām.

“TDL School” vadītāja Raita Rollande norāda, ka kiberdrošība ir svarīga ne tikai uzņēmumiem, bet arī ikvienam ierindas tehnoloģiju lietotājam. Turklāt kiberdrošības jomā ir būtiski regulāri atjaunot zināšanas, ņemot vērā tehnoloģiju straujo progresu un pieaugošos krāpnieku uzbrukumus digitālajā vidē.

“TDL School” darbojas kopš 2021.gada un piedāvā gan klātienes, gan tiešsaistes apmācības cilvēkiem, kuri vēlas sākt karjeru IT jomā, kļūstot par programmatūras testēšanas un izstrādes jomas speciālistiem, vai vēlas papildināt zināšanas minētajās jomās.

Kompānija “TDL School” reģistrēta 2021.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3000 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”. Uzņēmums 2022.gadā strādāja ar 171 842 eiro apgrozījumu un 50 973 eiro peļņu. Uzņēmums vienādās daļās pieder Ervinam Grīnfeldam un Andrejam Frišfeldam.