Atpakaļ

Sestdien ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā cietis cilvēks

Sestdien ugunsgrēkā Augšdaugavas novadā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar pirms plkst.20 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Augšdaugavas novada Līksnas pagastu, kur dega vienstāvu dzīvojamā māja 80 kvadrātmetru platībā.

Kad notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji, ēkas jumts jau bija iebrucis. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies seši cilvēki, no kuriem viens bija cietis.

Vakar plkst.15.30 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Mārupes novada Babītes pagastu, kur dega atkritumi trīs kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Ap plkst.17 VUGD saņēma izsaukumu uz Inženieru ielu Ventspilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 20 kvadrātmetru platībā. Ar autokāpņu palīdzību no mājas balkona nocelts cilvēks, kurš nodots NMPD mediķiem. No ēkas saviem spēkiem evakuējas 12 cilvēki.

Sestdienas vakarā saņemts izsaukums uz Madonas novada Cesvaines pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā pie krāsns dega malka un siena astoņu kvadrātmetru platībā. Caur ēkas otrā stāva logu izglābts cilvēks, kurš tika nodots mediķu aprūpē.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 56 izsaukumus: 18 – uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 – uz glābšanas darbiem, bet 19 izsaukumi bija maldinājumi.