Atpakaļ

Sevastova trešo gadu pēc kārtas zaudē “Australian Open” jau pirmajā kārtā

Sāpīgu neveiksmi sezonas pirmajā Grand Slam turnīrā – Australian Open piedzīvoja Latvijas tenisa ranga otrais numurs Anastasija Sevastova. Turnīra pirmās kārtas spēlē liepājniece divos setos ar 4:6 un 5:7 piekāpās polietei Magdai Linetei, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Pirmajā setā Sevastova divas reizes zaudēja punktus pie savas serves izspēles, tomēr abas reizes izdevās tos atspēlēt, laužot pretinieces servi. Trešajā reizē pie rezultāta 4:5 tas vairs neizdevās un poliete uzvarēja setu ar 6:4.

Otrajā setā liepājniece bija vadībā pēc pretinieces serves laušanas – bija 4:2 un 5:4, turklāt viņai bija trīs setbumbas, kuras izsēja vējā. Pie rezultāta 5:6 viņa jau bija nonākusi neapskaužamā situācijā – lai gan divas mačbumbas Latvijas sportiste atvairīja, trešo neizdevās un, ar bumbiņas iesišanu tīklā, spēlei tika pielikts punkts – 5:7.

Šajā mačā Sevastovai arī piecas dubultkļūdas un 39 nepiespiestās kļūdas. Kopumā ņemot, abas pretinieces bija līdzvērtīgas, tomēr nedaudz labāk savas iespējas izmantoja poliete, taču arī Sevastovai bija visas iespējas gūt virsroku šajā cīņā.

Šis bija jau trešais gads pēc kārtas, kad liepājniece ir “iesprūdusi” Melburnas kortos notiekošā turnīra pirmajā kārtā. Viņas labākie turnīri bija 2011. un 2019. gadā, kad aizkļuva līdz pat ceturtajai kārtai.

Sevastova WTA rangā ieņem 71. pozīciju, kamēr viņas pretiniece Linete atrodas par 18 pozīcijām augstāk.

Autors: Kuramo.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA