Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Iesūti
Atpakaļ

Smagās un vieglās automašīnas sadursmē Blīdenes pagastā gājuši bojā trīs cilvēki

Vakar smagās un vieglās automašīnas sadursmē Saldus novada Blīdenes pagastā gājuši bojā trīs cilvēki, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Vakar policijā saņemta informācija ka Saldus novada Blīdenes pagastā, Liepājas šosejas 90.kilometrā, starp Brocēniem un Blīdeni noticis ceļu satiksmes negadījums – smagās un vieglās automašīnas sadursme. Negadījumā dzīvību zaudēja trīs personas, kuras pārvietojās vieglajā automašīnā.

Negadījuma dēļ minētajā vietā ir pilnībā bloķēta satiksme pa Liepājas šoseju, un policija aicina iedzīvotājus izvēlēties citus apbraukšanas maršrutus, jo nav zināms, cik ilgu laiku aizņems negadījuma vietas sakopšana. Operatīvie dienesti turpina strādāt notikuma vietā.

Apbraukšana virzienā uz Liepāju ir iespējama pa autoceļiem Blīdene- Remte un Kandava-Saldus. Savukārt apbraukšana virzienā uz Rīgu iespējama pa autoceļiem Kandava-Saldus un Jaunpils-Ošenieki.

Kā vēstīts, šorīt uz Liepājas šosejas jau notika traģisks negadījums – divu automašīnu sadursmē Saldus novada Zirņu pagastā gāja bojā vieglās automašīnas “Mazda” vadītājs.