Atpakaļ

Norisināsies piektais “Women in Tech” hakatons

Šodien atklās piekto ikgadējo “Women in Tech” hakatonu ar tēmu “Data. Health. Intelligence”, informēja pasākuma organizatori.

Hakatona mērķis ir vērst uzmanību uz sieviešu iesaisti tehnoloģijās, tostarp inovāciju radīšanu veselības aprūpē, kā arī darbā ar datiem un mākslīgo intelektu.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents, neatkarīgi no pieredzes un reģistrēties vēl iespējams līdz šodienas plkst.17. Hakatons norisināsies hibrīda formātā no 8. līdz 10.martam Latvijas Universitātes Dabas mājā un tiešsaistē.

Hakatona ietvaros partneri un atbalstītāji ir uzstādījuši konkrētus izaicinājumus, kurus dalībnieki varēs risināt, tādējādi saconšoties ne tikai par hakatona galvenajām balvām, bet arī par atsevišķo izaicinājumu apbalvojumiem.

Labākās hakatona dalībnieku komandas saņems gan naudas balvas ideju attīstībai, gan arī balvas no atbalstītājiem un “Riga TechGirls”.

Tostarp pirmās vietas naudas balva ir 1000 eiro, otrās vietas – 300 eiro, bet trešās vietas naudas balva ir 200 eiro. Papildus balvas būs par atsevišķiem izaicinājumu risinājumiem.

Hakatonu atbalsta “Novartis”, “Cabot”, “Rimi”, Nīderlandes Karalistes vēstniecība, “Printify”, “airBaltic” un “Sapiens”, savukārt tā sadarbības partneri ir Latvijas Universitāte, Latvijas Banka, Rīgas Ekonomikas augstskola, “Startup House” un “HackTribe”.