Atpakaļ

Šonedēļ Tukumā svinēs Rožu svētkus

Šonedēļ no 21.jūlija līdz 23.jūlijam Tukumā svinēs Rožu svētkus, informēja Tukuma Tūrisma informācijas centrs.

Piektdienas, 21.jūlija, vakarā Durbes estrādē notiks pasākums “Zelta ziņģe Tukumā”, kurā piedalīsies Jānis Kirmuška, Jānis Paukštello, Viktors Zemgals, Anita Ozola, “Pipapri”, māsas Legzdiņas, “Mūzikas kolekcija”, Dainis Lagzdiņš, Henrihs Kalvītis un Elita Strazdiņa, Lolita Kante, “Uz Rietumiem”, Sandris Sproģis, “Jūras zaķi”, Ainārs Bumbieris. Pēc koncerta svētku balli spēlēs grupas “Klaidonis” un “Pipari”.

Sestdien, 22.jūlijā, svētku norises vietas būs divas – Rožu laukums pilsētas centrā un Pauzera pļavas, kur notiks “Rožu pikniks”.

Pauzeru pļavās uz lielās skatuves spēlēs un dziedās “Citi zēni”, Normunds Rutulis, “Zelta kniede”, “Mazais princis”, kā arī izskanēs programma “Mana dziesma Latvijai”, kuru izpilda aktieri.

Uz skatuves kāps arī sadraudzības pilsētu amatiermākslas kolektīvi – Andrihovas (Polija) pūtēju orķestris ar savu programmu un Khoni (Gruzija) dejotāji, savukārt vakarā uzstāsies dziedātāja Laima Vaikule ar savu programmu un pavadošo grupu un “Very Cool People” un Aija Andrejeva, bet starplaikos par svētku atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Svētkos paredzēts arī gājiens, kas notiks sestdienā ar moto “Rožu vāģis cauri laikiem”.

Svētdien Jaunmoku pili notiks Dārza svētki “Krāsainas pikniks”. Savukārt Tukumā svētdien visu dienu Tukuma luterāņu baznīcā skatāms floristu kopdarbs – “Rožu gaismas dārzs”, bet vakarā klausāms svētku noslēguma koncerts, kurā spēlēs Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska.

Rožu svētkos Tukumā tiks veidots lielais rožu vainags. Vainaga veidošana notiks sestdien, 22.jūlijā pilsētas centrā – Brīvības laukumā. Ikviens svētku apmeklētājs varēs iesaistīties tā veidošanā, iespraužot līdzpaņemto rozes ziedu kopīgi veidotajā vainagā.