Atpakaļ

Šorīt likvidēts plašais ugunsgrēks Ādažu angāros

Šorīt ugunsdzēsējiem izdevies pilnībā likvidēt plašo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kas svētdienas vakarā bija izcēlies vairākos kopā savienotos angāros Ādažos, Lejupes ielā.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), kopējā degšanas platība bija 1405 kvadrātmetri, un darbs ugunsgrēka skartajā teritorijā tika pabeigts šorīt plkst.5.09.

Pēc Ādažu pašvaldības sniegtās informācijas, Ādažu novada Podniekos dega autoserviss. Sākotnēji kā iespējamais aizdegšanās iemesls minēta neuzmanīga rīcība ar metināšanas iekārtu. Metinātājam sniegta medicīniskā palīdzība, bet hospitalizācija nav bijusi nepieciešama.

Svētdien neilgi pirms plkst.18 ugunsdzēsēji devās uz Lejupes ielu Ādažos, kur ar atklātu liesmu dega vairāki kopā savienoti angāri un liesmas strauji izplatījās.

Dzēšanas darbos iesaistījās vairāk nekā 30 ugunsdzēsēji ar astoņām autocisternām un divām autokāpnēm. Darbu koordinēšanai notikuma vietā tika izveidots operatīvais štābs ar VUGD, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un ēkā izvietoto uzņēmumu pārstāvjiem.

Plkst.21.06 ugunsdzēsēji ierobežoja liesmu izplatīšanos.

Ugunsdzēsēji no angāra evakuēja 17 automašīnas un dīzeļkrānu, bet tajā sadega septiņas automašīnas un vēl piecas tika bojātas karstuma ietekmē.

Konstrukciju jaukšanas un dzēšanas darbi turpinājās visu nakti.