Atpakaļ

Šovasar diplomu saņems ap 1200 RSU absolventu

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) šovasar diplomus saņems 1200 bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi, informēja RSU.
Starp viņiem 821 ir medicīnas, farmācijas un veselības aprūpes students, to skaitā 53 Liepājas filiāles un 166 ārvalstu studenti. Diplomus saņems arī 379 sociālo zinātņu studenti.

Izlaidumu maratonu aizvadītajā nedēļā sāka RSU Liepājas filiāle, kur diplomus saņēma 15 māszinību absolventi, 22 ārsta palīgi un astoņi psihologi un astoņi ārstnieciskie masieri.

Trešdien, 3.jūlijā, RSU izlaidumu svinības sāksies Rīgā. Universitātes absolvēšanas diplomu saņems 69 Zobārstniecības fakultātes un 33 Farmācijas fakultātes absolventi, kā arī 216 jaunie ārsti, kuri beidz Medicīnas fakultāti.

Ceturtdien, 4.jūlijā, 379 absolventus suminās Sociālo zinātņu fakultāte. Diplomus saņems 86 tiesību zinātņu studiju grupas absolventi un 81 jaunais psihologs. Tāpat suminās 78 biznesa un ekonomikas studiju, 57 komunikācijas un mediju studiju, 56 starptautiskās politikas un sabiedrības studiju un 21 veselības vadības studiju absolventus.

Piektdien, 5.jūlijā, tiks sumināti Medicīnas fakultātes Ārvalstu studentu nodaļu absolvējošie 154 ārsti un 12 zobārsti.

Savukārt izlaidumu maratona pēdējo dienu noslēgs RSU Veselības un sporta zinātņu fakultātes absolventu pulks, kuru 11 dažādās programmās šovasar beidz 289 speciālisti. Visvairāk starp fakultātes absolventiem ir māszinību, fizioterapijas, sabiedrības veselības un sociālā darba bakalauru un maģistru. Tāpat absolventu rindās būs vecmātes, ergoterapijas, fizioterapijas, audiologopēdijas, ortozēšanas un protezēšanas, kā arī uzturzinātnes speciālisti.

Izlaidumos jaunos speciālistus sveiks ne tikai RSU un fakultāšu vadība, bet arī Ministru prezidente, veselības ministrs, ārlietu un aizsardzības, kā arī tieslietu ministri, ministriju un darba devēju pārstāvji un citi viesi.