Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Saldus novada, Novadnieku pagasā pērnā gada nogalē pabeigts 3×3 Basketbola laukums Draudzībā

Papildus esošajai atpūtas infrastruktūrai, ko sastāda rotaļu laukums, lasītava, pludmales volejbola laukums, dambretes, šaha un tenisa galdi, kā arī baskāju taka, 2022. gada nogalē Novadnieku pagasta ciemā “Draudzība” pabeigts arī 3×3 Basketbola laukums.

Basketbola laukums ar lieto gumijas segumu un atbilstošu marķējumu tapis Saldus novada pašvaldības īstenotā projekta 3×3 basketbola laukuma izbūve Draudzībā  ietvaros sadarbībā ar Novadnieku pagasta pārvaldi un aktīvo iedzīvotāju kopienu. Laukums aprīkots ar basketbola statīvu un vairogu ar regulējamu augstumu un tapis, lai paplašinātu atpūtas zonas piedāvājumu dažādām vecuma grupām.

Lai gan basketbola laukuma atklāšanas svētki atlikti uz pavasari, gaidot piemērotākus laikapstākļus, informējam, ka laukums jau šobrīd ir un arī turpmāk būs pieejams ikvienam interesentam, turklāt uz vietas atpūtas zonā atrodas arī bumba. Tāpēc, iestājoties pavasarim, aicinām jauniešus un ģimenes ar bērniem izmantot jaunizveidoto veloceliņu un iepazīt apkārtni ārpus Saldus pilsētas, vienlaikus pakavējoties un pavadot laiku lieliskā atpūtas teritorijā, kas vēl pirms pāris gadiem bija vien labības lauks.

Basketbola laukuma izbūves darbus veica SIA “JLD”.

Kopējās būvniecības izmaksas sastādīja 26 616,32 eiro ar PVN, no kurām:

  • Publiskais finansējums, kuru konkursa rezultātā saņēmām projekta īstenošanai -18 000 eiro;
  • Saldus novada pašvaldības līdzfinansējums – 8616,32 eiro.

Projektu 3×3 basketbola laukuma izbūve Draudzībā ar Nr. 22-02-AL06-A019.2201-000009 līdzfinansē Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma Atbalsts LEADER vietējai attīstībai apakšpasākums Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju.