Atpakaļ

Tiek izsludināta pieteikšanās “Liepāja Throwdown 2022” sacensību kvalifikācijai

8. un 9.oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, norisināsies spēka, ātruma un izturības sacensības “Liepāja Throwdown 2022”. Pirmo reizi Liepājā notiks divu dienu sacensības, kurās aicināti piedalīties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas atlēti.

Sacensībās aicināti piedalīties sportisti 10 kategorijās: sporta klasē vīriešiem un sievietēm, elites klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, 40+ klasē vīriešiem un sievietēm, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 16 līdz 17 gadiem.

Piedalīties aicinātas arī miksētas sportistu komandas. Komandā drīkst būt dalībnieki no dažādiem klubiem, tajā jābūt vismaz 2 sievietēm un 2 vīriešiem.

Dalības maksa sacensībās:

• agrās pieteikšanās cena līdz 1.septembrim ir 40 eiro, pēc tam – 60 eiro no sportista,

• agrās pieteikšanās cena pusaudžiem līdz 1.septembrim ir 25 eiro, pēc tam – 40 eiro,

• agrās pieteikšanās cena komandām līdz 1.septembrim ir 100 eiro, pēc tam – 150 eiro.

Kvalifikācijas divi uzdevumi tiks izziņoti 2.septembrī. Dalība kvalifikācijā notiks, iesniedzot vērtēšanai uzfilmētu pārbaudījumu veikšanas videomateriālu. Pieteikšanās sacensībām noslēgsies 9.septembrī.

Sacensību norises dienās dalībniekiem būs jāveic 4-5 uzdevumi, savstarpēji sacenšoties par uzvarētāja kausu. Būs arī uzdevums baseinā, kas pārbaudīs kardio spējas. Šogad “Liepāja Throwdown” sacensības būs arī atlases kārta Latvijas funkcionālā fitnesa čempionātam – labākie sacensību finālisti automātiski kvalificēsies Latvijas čempionātam.

Reģistrācija, sacensību nolikums un papildu informācija ir pieejama mājaslapā: http://www.liepajathrowdown.lv/, kā arī “Liepāja Throwdown” un “Power House Liepāja” facebook lapās.

Sacensības organizē sporta klubs “Power House Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.