Atpakaļ

Stipičs: Sagaidījām tieši tādu spēli

Latvijas futbola klubu “Riga” UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas mačā nepārsteidza pretinieku sniegumus laukumā un komanda bija ar to rēķinājusies, pēc zaudējuma atzina “Riga” galvenais treneris Tomislavs Stipičs.

Ceturtdien “Riga” Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā ar 1:2 piekāpās Ungārijas klubam “Kecskemeti”

“Ļoti intensīva spēle, sagaidījām tieši tādu maču. Daudz situāciju, kurās mums vajadzēja cīnīties, lai tiktu pie bumbas un iegūtu kontroli laukumā, kas nebija viegli pret šādu komandu,” norādīja Stipičs.

“Domāju, ka tie bija ļoti svarīgi vārti, kurus guvām. Mūsu laukumā ar saviem faniem varam uzvarēt šo pretinieku un iekļūt nākamajā kārtā. Tā būs vēl viena grūta spēle, taču skatos uz to pozitīvi,” piebilda treneris.

Stipičs izcēla, ka jau šajā mačā Ungārijas komandas priekšrocība bija spēlēt savā laukumā, kas pretiniekiem palīdzēja tikt pie uzvaras.

“Iespējams, viņi guva priekšrocību mača ievadā no tā, ka spēlēja savā laukumā, bet, ja varam izveidot situācijas, tad varam arī gūt vārtus. Mūsu komandai bija vairāk enerģijas un ātruma, bet tas ir futbols,” secināja treneris, piebilstot, ka pretinieki laukumā neradīja pārsteigumus.

Atbildes spēle Rīgā paredzēta 3.augustā.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā “Riga” divu spēļu summā ar 2:1 pieveica Reikjavīkas “Vikingur”, bet “Kecskemeti” sacensības sāks no otrās kārtas.

Šīs sezonas UEFA Konferences līgas fināls notiks nākamā gada 29.maijā Grieķijas galvaspilsētā Atēnās.

Pagājušajā sezonā par UEFA Konferences līgas uzvarētāju kļuva Anglijas premjerlīgas klubs Vesthemas “United”, kas finālā ar 2:1 pārspēja Itālijas A sērijas vienību Florences “Fiorentina”.