Atpakaļ

Svētdiena būs lielākoties mākoņaina, naktī pūtīs stiprs vējš

Februāra pēdējā svētdienā laiks būs lielākoties mākoņains, savukārt naktī pūtīs stiprs vējš, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Pēcpusdienā vietām austrumu rajonos nedaudz uzlīs, taču dažviet starp mākoņiem uzspīdēs saule.

Dominējot lēnam līdz mērenam dienvidaustrumu, austrumu vējam, rīta un vakara stundās dažviet, galvenokārt valsts austrumos, redzamību pasliktinās migla. Gaiss iesils līdz +6…+9 grādiem, austrumu rajonos vēsāk – tur +2…+5 grādi.

Rīgā pēcpusdienā uzspīdēs saule un nokrišņi nav sagaidāmi. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidaustrumu, austrumu vējš, un termometra stabiņš pakāpsies līdz +7…+9 grādu tzīmei.

Naktī debesis lielākoties aizklās mākoņi, kas nakts sākumā vietām nesīs lietu, slapju sniegu, bet dažviet arī izklīdīs. Dominēs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, dienvidu vējš, lielākajā daļā valsts teritorijas brāzmās sasniedzot 15-19 metrus sekundē, bet vietām centrālajos un piekrastes rajonos – līdz pat 20-22 metriem sekundē.

Lai gan nakts dažviet iesāksies ar vētras spēka vēja brāzmām, no nakts otrās puses vējš pakāpeniski pierims un iegriezīsies no dienvidiem, dienvidaustrumiem. Vējam pierimstot, gaidāms, ka rīta stundās atsevišķos rajonos sabiezēs migla. Gaiss atdzisīs līdz -1…+2 grādiem.ļ

Rīgā nakts būs lielākoties mākoņaina, būtiski nokrišņi gan nav sagaidāmi. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, dienvidu vējš, kas brāzmās sasniegs līdz pat 20 metrus sekundē, bet nakts otrajā pusē tas pierims un iegriezīsies no dienvidiem, dienvidaustrumiem. Termometra stabiņš noslīdēs līdz +1…+2 grādu tzīmei.