Atpakaļ

Tehnoloģijas nāk talkā: kā pārsteigt savu mīļoto Valentīna dienā

Katru gadu mīlestības svētkos jeb Valentīna dienā cilvēki visā pasaulē meklē veidus, kā iepriecināt savu otro pusīti. Taču, svētkiem strauji tuvojoties, paliek arvien mazāk laika, lai izdomātu un īstenotu kādu simbolisku, bet sirdi sildošu un tuvinošu apsveikumu. Idejas un veidi ir daudz un dažādi, taču svarīgi ir paturēt prātā sava mīļotā vajadzības un vēlmes. Šogad, gatavojot pārsteigumu savai otrajai pusītei, tehnoloģiju eksperts ir apkopojis interesantus veidus, kā pavadīt laiku Valentīna dienā ar tehnoloģiju palīdzību.

Atsaukt atmiņā mīļākos brīžus

Lai atskatītos uz pavadīto laiku kopā un apkopotu mīļākos brīžos, patīkams, paša darināts pārsteigums var būt bilžu kolāža.

“Dažādi izgriezumi no vairākām fotogrāfijām ar mīļiem vēlējumiem var būt īpaši patīkams pārsteigums savai otrajai pusītei mīlestības svētkos. Taču, lai to paveiktu ātrāk un mūsdienīgāk, noderēs lietotne Canva, kas ļauj ērti izgriezt vēlamos fragmentus no vairākiem attēliem un novietot tos vienā lielā kolāžā, kā arī izmantot dažādus filtrus un efektus, lai piešķirtu gala rezultātam vēlamo noskaņu. Tāpat noderēs arī iespēja pievienot kādu no neskaitāmajām animācijām vai ikonām, lai apsveikumam piešķirtu nelielu humora devu. Īpaši izdevīgi ir tas, ka šādu apsveikumu var uztaisīt ātri un arī pēdējā brīdī, ja nu gadījumā zīmīgais datums kalendārā ir paskrējis garām,” stāsta Mikus Tillers, Huawei produktu apmācību vadītājs.

Dziesmas Valentīna dienas vakaram

Mūzika nereti ir lielisks veids, kā atrast īstos vārdus, lai izteiktu savas sajūtas un Valentīna dienas vēlējumu. Tāpēc personalizēti dziesmu saraksti, kas veidoti speciāli otrajai pusītei, būs īpaša dāvana šogad. Mūsdienās šāda veida sarakstus var veidot jebkurā no mūzikas straumēšanas platformām, tāpēc tos iespējams ātri izveidot arī pirmssvētku vakarā.

“Mīļākās dziesmas, skaņu ainavas vai koncertu ieraksti, kurus var pakārtot arī īpašā secībā, lai kombinētie skaņdarbu nosaukumi veidotu kādu vēstījumu, būs noteikti patīkams pārsteigums jebkuram šajos svētkos. Līdz ar pielāgotu dziesmu sarakstu noderēs arī jaunas bezvadu austiņas, lai sagādāto apsveikumu noklausītos jebkurā vietā un laikā. Piemēram, Huawei FreeBuds 2 Pro būs piemērotas, lai savienotu ar jebkuras operētājsistēmas ierīci, tāpēc kalpos jebkuram dāvanas saņēmējam,” stāsta eksperts.

Aktīvās atpūtas cienītājiem

Valentīna diena ir piemēroti svētki jebkura tipa pāriem. Lai šos svētkus pavadītu kopā aktīvi, noderēs orientēšanās spēle pa mīļākajām vietām savā pilsētā.

“Šāda veida aktivitāte būs lielisks veids, kā izstaigāt pirmās randiņu vai kopīgi apmeklētās kultūras vietas, gremdējoties atmiņās par pavadītajiem mirkļiem. Izmantojot dažādas navigācijas lietotnes, var izveidot pārgājiena maršrutus, kurā katram pieturpunktam ir īpaša nozīme pāra kopā būšanas laikā vai arī kopā sastāda kādu apslēptu vēstījumu. Tāpat var izveidot maršrutu, kas kartē veido sirds formu un ko var izmantot kartiņas noformējumam,” iesaka M. Tillers.

Neatkarīgi no mīlestības svētku svinēšanas formāta vai apliecinājumiem, svarīgi ir paturēt prātā, kas tieši mīļotajam cilvēkam patīk un kādas ir vēlmes, lai atzīmētu 14.februāri. Kopīgi brīži un pārdomāti apsveikumi būs lieliska iespēja satuvināties un veidot jaunas atmiņas.