Atpakaļ

Liepājā norisināsies IT, biznesa un radošo kopienu pasākums “Summer Un-rest”

Šodien Liepājas pludmalē, “Red Sun Buffet” pludmales telpās norisināsies informācijas tehnoloģiju (IT), biznesa un radošo kopienu pasākums “Summer Un-rest”, pavēstīja “Digitālo inovāciju parka”, IT projektu vadītājs Nils Kuncītis.

Biedrība “Digitālo inovāciju parks” jau vairākus gadus kopīgi rīko dažādus IT kopienas pasākumus, tostarp, “IT Waffle Meetup” tikšanos, kas pulcē IT jomas entuziastus un speciālistus neformālākā gaisotnē. Apvienojot šo pasākumu ar konferenci “IT diena Liepājā”, tiek organizēts pasākums “Summer Un-rest”, kura laikā Latvijā pazīstamas personas runās par tehnoloģijām, biznesu un radošumu, liekot īpašu uzsvaru uz to, kā iesākt savu tehnoloģiju biznesu un kā piesaistīt finanses veiksmīgam startam un tālākai idejas attīstībai.

Pasākums būs iespēja jauniešiem iepazīt tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasauli, kā arī veicinātu izpratni par tehnoloģijām, vietējām iespējām Liepājā, Latvijā un finanšu piesaisti savai idejai.

Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies “Riga TechGirls” pārstāve Anna Andersone, “Accenture” pārstāvis Guntis Čoders, “Startin.LV” pārstāve Olga Barreto Gonsalviss, Kristaps Skutelis no “TestDevLab”, Egita Poļanska no “StartUp Wise Guys”, Andris Bērziņš no “Change Ventures”, “TechChill”  pārstāvis Ernests Štāls, “Sellfy” pārstāvis Māris Daģis, kā arī “Nordigen” pārstāvis Rolands Mesters.

Pasākumā būs iespēja arī iepazīt Liepājas IT kopienas, tostarp “IT Waffle Meetup”, “Liepaja TechGirls”, Liepājas Tehnoloģiju klasteris, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas Biznesa inkubators, “Coworking Liepāja”, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte un Mākslas pētījumu laboratorija.

Pasākums ir bezmaksas, iepriekš reģistrējoties.